Ulica Łukasińskiego

Łazarczyk & Łazarczyk to także inwestycje

Aktualnie zajmujemy się budową budynku który znajduje się w samym centrum miasta w Żyrardowie na ulicy Łukasińskiego 8. Jest to bardzo atrakcyjna lokalizacja dla obiektu o przeznaczeniu handlowo-usługowym oraz mieszkalnym. Kamienica położona jest w niewielkim oddaleniu (kilkanaście metrów) od ulicy Okrzi,która jest główną ulicą handlową w mieście.

Ulica Okrzei biegnie od Targowiska Miejskiego i łączy się z ulicą 1-ego Maja a ta z kolei to droga krajowa tranzytowa (kierunek Sochaczew-Grójec) co zapewnia łatwy dojazd oraz bardzo dobre warunki dla transportu i zaopatrzenia.Dodatkowo w pobliżu znajdują się liczne placówki handlowe i usługowe:banki,sklepy,apteka,kancelaria notarialna,oddział PZU oraz insytucje:Sąd Rejonowy,Inpektorat Nadzoru Budowlanego i wiele innych.

Pozwoli to Państwu przy okazji użytkowania lokali na szybkie załatwienie formalności związanych z prowadzeniem każdego rodzaju działalności.Budynek jest usytuowany również w niedużej odległości od stacji PKP. Ulicę Okrzei przekształcono w deptak, co dodatkowo zwiększyło atrakcyjność tej lokalizacji ( np.gastronomia).

Jest to handlowe serce miasta a jednocześnie oddalenie o kilkanaście metrów od ruchliwej ulicy daje już efekt wytłumienia hałasu,a więc komfort przyszłym użytkownikom. Na tyłach budynku przewidziano niewielki parking.Funkcjonalna i estetyczna klatka schodowa. Budynek posiada ogrzewanie gazowe. Przy adaptacji na cele mieszkaniowe projekt przewiduje kuchnie zasilane elektrycznie.

FAIL (the browser should render some flash content, not this).